Mänguväli ajalugu

Mänguväli.ee on portaal, kus peamiselt võib leida meie tehtud mängudeteemalisi videoid. Teeme nii ülevaateid, tutvustusi, loosimisi, otseülekandeid, läbi mängimisi jpm.

Mänguvälja loojad –  Joosep ja Oliver, alustasid tegutsemist 2011. aasta suvel, peamiselt Mänguvälja saadetega mängumaailmast, ning hiljem liikusime edasi ka teiste videoteni.
Kui portaal oli jõudsalt kasvamas, siis hakkas see meie eraelu segama ja pidime umbes aastaks tegevuse pooleli jätma. Seega aasta aega ei tulnud  enam peaaegu ühtegi videot, kuid fännid ei jätnud meid maha ja videote vaatamised aina kasvasid ja kasvasid.
2013. aasta novembris tegime tagasituleku täies kooseisus ja sel korral ühines meiega ka Markus. Peale seda on meie Mänguväli kõvasti kasvanud ja meiega on ühinenud ka Gerly, Ents ja Joel, et tuua teieni võimalikult hea kvaliteedi ja põneva sisuga mänguvideosid.

2015-2016 võtsime asja natuke rahulikumalt ja tegelesime rohkem oma eraeluga. 2016 läks Joosep sõjaväkke, kuid nüüd on ta tagasi ja Mänguväli läheb edasi täies jõus koos Joosepi, Oliveri ja Joeliga!

2017 otsustasime, et viime asja sammu võrra edasi ja lõime Mänguväli OÜ.

Mänguväli meeskond

Joosep – Mänguvälja looja, videote peamine kokkupanija ja sel alal tõeline meister. Videote sisustamine igasuguse huvitava jutuga ja vaikushetkede katkestaja.

Oliver – Mänguvälja looja, hoiab veebilehte ja rahaasju kontrolli all. Ehk siis kokkuvõtvalt hoiab süsteemid töös.